• (0224) 244 72 60 - (+90) 541 544 08 01
  • Nilüferköy Mh. Koca Kareyer Sk. No:10 Osmangazi / BURSA

HAKKIMIZDA

About us

Firmamız,  2012 yılında Bursa’da kurulmuştur.

Bugün olduğu gibi gelecekte de doğa dostu olarak yapacağımız çalışmalar ile müşterilerimizin beklentilerine profesyonel hizmet anlayışı ile cevap verme amacındayız.

Bitki  satışı, bahçe düzenleme ve bakım konularında estetik ve yaşanabilir bahçeler tasarlayan  firmamız, birçok önemli Fabrika bahçeleri , villa bahçeleri ve toplu konut alanları gibi uygulamalarda büyük başarılara imza atmıştır.
Uygulamalarımız

Konut ölçeğinden başlayarak, kentsel mekanlar, spor alanları, kent parkları, toplu konutlar, oteller, tatil köyleri, yat limanları, marinalar, sanayi bölgeleri, fabrikalar, hastane ve okul bahçeleri, alışveriş merkezleri, enerji santralleri, barajlar, devlet yolları, demiryolları, otoyollarda yapısal ve bitkisel peyzaj uygulamalarının yanı sıra hydroseeding yöntemiyle çimlendirme, bitkilendirme, erozyon kontrolü ve doğa onarım sistemleri, periyodik bahçe bakımı, teras bahçeleri, dikey bahçeler, teknik danışmanlık, bitkisel materyalin üretimi ve temini konularında hizmet vermekteyiz.

Hydroseeding

Hydroseeding yöntemi çim ekimi için geliştirilmiş tüm dünyada yaygın olarak kullanılan çağdaş bir yöntemdir. Yöntem ekimi yapılacak alana tohumun su ile karıştırılarak püskürtülmesi prensibi ile gelişmiştir. Su ile püskürtme yönteminin sağladığı kolaylık sayesinde alana çim ekimi ile aynı zamanda,uzun sürede eriyen mikro besin maddeleri içeren organik gübre, toprak mikro organizmalarını geliştiren organik yapılı biyolojik aktivizatörü, tohum ve diğer bileşenleri erozyondan korumak için organik bir yapıştırıcıyı, su tutucu olarak bitkisel elyaf olan torf veya selülozu beraber uygulayarak mükemmel bir hale getirmiştir.